wybierz język:
polski niemiecki angielski rosyjski
PRACA

Ważnym czynnikiem, który decyduje o sukcesie firm z Grupy Nomax są nasi Pracownicy. Grupa Nomax jest otwarta na ludzi kreatywnych i gotowych na nowe wyzwania. Stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i na osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę.

 

Wartości Grupy Nomax to:

    Innowacyjne podejście w zarządzaniu produkcją i biznesem

    Postęp techniczny jako inspiracja do rozwiązań biznesowych

    Zaufanie, rzetelność i wydajność w biznesie

 

Na proces rekrutacji w Grupie Nomax składają się następujące etapy:
Etap I APLIKACJA
Nasze oferty pracy są dostępne na stronie internetowej Grupy Nomax oraz na portalach internetowych. Aby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać swoje cv oraz list motywacyjny lub wypełnić kwestionariusz osobowy.
Etap II ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
Na podstawie analizy aplikacji oraz innych nadesłanych dokumentów wybrani kandydaci są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie spółki z pracownikiem działu personalnego i przyszłym przełożonym. W zależności od potrzeb rozmowa może się odbywać dwuetapowo o czym kandydat zostanie poinformowany w czasie pierwszej wizyty.
Podczas spotkania chcemy poznać doświadczenie zawodowe, wykształcenie, umiejętności i preferencje, a także oczekiwania wobec firmy i powody, dla których Kandydat zainteresował się danym stanowiskiem.
ETAP III
Ustalenie warunków zatrudnienia dla wybranych kandydatów lub informacja dla osób, którym nie została przedstawiona oferta pracy.
 
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoją aplikację (cv oraz list motywacyjny) na rekrutacja@grupanomax.pl z zaznaczeniem stanowiska lub działu, który Cię interesuje lub odpowiedz na konkretną ofertę pracy.


Pobierz kwestionariusz osobowy (DOC)
  
 
Aktualne oferty pracy

Stażysta IT (Queris)